пʼятниця, 7 липня 2017 р.

Study Tours to Poland for Teachers

 Сповнені новими ідеями, сподіваннями і планами українські вчителі  із семи регіонів України (Яна Цикункова – м. Марганець, Марія Дубовська – м. Кам’янське,  Юлія Малишевська – м. Київ., Наталя Хоменко – м. Черкаси., Ірина Шнайдер – Тернопілля, Олена Пододенко – Хмелниччина, Зоряна Галечко – м. Стрий) завершили свою роботу у програмі «Освітні тури до Польщі для вчителів професіоналів». Багато чому навчились, поділились досвідом та знайшли нові контакти для співпраці, подивились на проблеми освіти в Україні з іншого боку і, що найголовніше, ствердились у своїх переконаннях, що рухаємось у вірному напрямку.
Завдяки нашим новим польським друзям Lena Prusinowska, Ewa Romanowska, Kornelia Kurowska Aleksander Suhak, Agata Luszynska та багатьом іншим, яких ми не знаємо особисто #Polish- American Freedom Foundation, #Fundacija Liderzy Przemian, #Study Tours to Poland #Fundacija Borussia, #Szcole z klassom, наша освітня подорож до Польщі стала незабутньою: незабутні враження, щирі люди, професійний досвід, теплі емоції.
Ще раз впевнились у тому, що свідомі освітяни не скаржаться на проблеми у державі, а просто роблять свою справу. І не важливо, в якій країні вони живуть.

 ENGLISH TEACHING MARKET. 2017. Stare Jablonki. POLAND.










Szcole z klassom. Stare Jablonki. Pisz. Poland.






Workshops for Ukrainian teachers. Olsztyn. Poland.







Department of Education. Gymnasium 3. Technical school. Olsztyn. Poland.





пʼятниця, 26 травня 2017 р.

Використання інноваційних технологій учителями іноземної мови НВК «Ліцей № 10»

Якісна мовна підготовка учнів неможлива без використання сучасних інноваційних освітніх технологій. Сучасні інноваційні технології в освіті — це використання інформаційних та комунікаційних технологій у навчанні, проектна робота в навчанні, робота з навчальними комп’ютерними й мультимедійними програмами, дистанційні технології в навчанні іноземних мов. Ці технології допомагають реалізувати особовоорієнтований підхід у навчанні, забезпечують індивідуалізацію та диференціацію навчання з урахуванням здібностей дітей, їхнього рівня знань.

 Для досягнення комунікативної компетенції — комунікативних умінь, сформованих на основі мовних знань, навичок і вмінь — я використовую новітні методи навчання, що поєднують комунікативні та пізнавальні цілі. Інноваційні методи навчання іноземних мов, які базуються на інноваційному підході, спрямовані на розвиток і самовдосконалення особистості, на розкриття її резервних можливостей і творчого потенціалу.
Цикункова Я.В.
Кейсові технології, метод ситуаційних задач

Проектні технології

Малова К.Ю.
Проектні технології

Бєланова О.А.
Синквейн
Григорян А.В.
Рухливий диктант

Проектні технології

пʼятниця, 14 квітня 2017 р.

School eTwinning Group


Наші скайп-конференції з партнерами. Більше матеріалу, роботи учнів можна переглянути на блозі керівника проекту Цикункової Я.В. за посиланням
http://englishschoolbox.blogspot.com/







School eTwinning Group

 Плідно та творчо працює команда етвінерів НВК "Ліцей № 10". Неймовірна кількість заходів та зустрічей, цікаві роботи та дружня атмосфера та, головне, вивчення англійської мови захоплюють учнів!







неділя, 26 лютого 2017 р.

Тиждень педагогічної майстерності

У рамках тижня педагогічної майсерності 22 лютого учителі іноземної мови Шерстньова Олена В'ячеславівна та Цикункова Яна Вікторівна провели урок французької мови у 6 класі та майстерклас по впровадженню різних типів вправ з використанням ІКТ на уроках відповідно. Заходи було відвідано молодими вчителями, а також вчителями, які бажають підвищити свою педагогічну майстерність, використовуючи новітні технології у навчанні.








понеділок, 13 лютого 2017 р.

Кейсові технології на уроках англійської мови

Суть методу полягає у використанні конкретних випадків (ситуацій, історій, тексти яких називаються «кейсом») для спільного аналізу, обговорення або вироблення власних рішень.
Цикункова Я.В. використовує:
1.      Електронні скетчі та ескізи до різноманітних видів інформації.
2.      Монологи та діалоги на основі обробленої інформації.
3.      Власна інсценізація.
4.      Публікації, колажі, комікси та анімовані презентації.
5.      Карти, рекламні буклети, реклами, інформаційні картки.
6.      Електронні тести,  пазли , вікторини.
Малова К.Ю.
1.      Презентації та газети.
Григорян А.В. (2-4 класи)
1.      Проекти та постери.
2.      Інсценізації, вікторини.
Бєланова О.А. (2-4 класи)
1.      Загадки.
2.      Моделювання ситуацій у магазині, кафе, супермаркеті, на пошті.
3.      Складання списків, рекомендацій та побажань.

4.      Макетування та виготовлення моделей.